Участь здобувачів, НПП у міжнародній науково-практичній конференції

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів закладів фахової передвищої та вищої освіти «Цифрова трансформація та диджитал технології для сталого розвитку всіх галузей сучасної науки і практики» он-лайн 26 січня 2023 року в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, який проводиться на базі Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща) спільно з Державним біотехнологічним університетом (Харків, Україна). Спікери поділились сучасним  досвідом підготовки здобувачів всіх рівнів вищої освіти з використанням сучасних педагогічних та інформаційних технологій.

По завершенню,  було отримано сертифікати, що підтверджують участь тривалістю 6 год. (0,2 кредити ЕСТS), які можна переглянути за посиланням.