ГОСТЬОВА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ

18 квітня 2024 року  в рамках реалізації академічної мобільності ОДАУ та за ініціативи Інституту управління та інформаційних систем Познанського технологічного університету професором Євгеном Ревтюком було організовано та проведено онлайн-лекцію для магістрів, аспірантів та молодих вчених на тему «Методологія наукових досліджень: різниця між кількісними та якісними дослідженнями».  Під час зустрічі було обговорено переваги використання кількісних та якісних сметодів дослідження, а також зазначено на ряді їх недоліків. Впродовж лекції магістри, аспіранти та молоді вчені жваво вступали в дискусії, а також задавали питання та уточнювали окремі аспекти, керуючись власним досвідом. Міжнародної співпраця є невід’ємною складовою життя Одеського державного аграрного університету та полягає у підготовці здобувачів вищої освіти до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів.