Одеський державний
аграрний університет

«КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»

«КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»

назва офлайн-заходу, в якому активно взяли участь науково-педагогічні працівники ОДАУ. Подія відбулася 18 квітня 2024 року в рамках співпраці з Одеським центром трансферу знань. Учасників заходу привітала Тетяна Небога, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ОДАУ, кандидат економічних наук, старший дослідник. Вона відзначила важливість комерціалізації результатів наукових досліджень і розробок як об’єктів інтелектуальної власності та  висловила подяку запрошеному спікеру за готовність поділитися своїми глибокими знаннями та практичним досвідом у сфері комерціалізації знань.

Керівник Одеського трансферу знань та технологій Наталя Гребенник, доцент кафедри Одеського національного економічного університету, кандидат економічних наук, Віце-президент Наукового кластеру «Наукові парки України» презентувала змістовну доповідь відповідно до теми заходу.

НПП університету активно долучилися до обговорення питань комерціалізації інтелектуальної власності, склалася жива дискусія між науковцями різних галузей знань.

 

Інші новини

Подати документи