Засідання Спілки Рад молодих учених при Міністерстві освіти і науки

25 квітня 2024 року аспіранти ОДАУ відвідали он-лайн засідання Спілки Рад молодих вчених, що проводився Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи.

На засіданні розглядали принципи функціонування та напрямки роботи Eurodoc. Спікер Юлія Малогулко розкрила учасникам суть роботи організації Eurodoc – це Європейська рада докторантів і молодих науковців (масова федерація національних асоціацій дослідників на ранніх етапах карʼєри з європейських країн), яка бере участь у дебатах та інформує про політику на європейському рівні через створення мереж, партнерство та представництво навколо Європейського простору вищої освіти (EHEA) та Європейського дослідницького простору (ERA); надає платформи для національних асоціацій у європейських країнах, де члени можуть співпрацювати та обмінюватися інформацією з конкретних питань; розказала за робочі групи Eurodoc і РМУ при МОН та ознайомила з основними проєктами Eurodoc.

Зустріч мала інформаційний та комунікативний характер. Була спрямована на підтримку молодих науковців у складних умовах сьогодення та мотивації їх професійної діяльності.