Гостьова лекція на тему «ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ РОЗВИТКОМ»

24 квітня 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі ОДАУ з зацікавленістю долучилися до лекції на тему «Екологічні аспекти управління територіальним розвитком», що було організовано факультетом економіки та управління. Лекторкою виступила Анетта Зелінська, професор, доктор габілітований, почесний доктор Вроцлавського університету економіки та бізнесу (Польща).

Захід розпочався з вітального слова Тетяни Мацієвич, в.о. декана факультету економіки та управління, кандидата економічних наук, доцента, яка розповіла про Вроцлавський університет економіки та бізнесу. Цей заклад освіти є одним із найстаріших та найавторитетнішим з економічного напряму у Польщі.

Під час заходу було розкрито екологічні аспекти управління територіальним розвитком, принципи екологічної моделі життя на практиці, описано переваги економіки закритого циклу та підкреслено важливість залучення  членів територіальних громад до повторного використання продуктів та матеріалів, зберігання та відновлення природних  екосистем, було також проаналізовано законодавство країн ЄС.

Наприкінці зустрічі підбито підсумки, вказано основні орієнтири, до яких потрібно прагнути.

Присутні подякували спікеру за змістовну лекцію, висловили сподівання на подальшу співпрацю та наміри щодо проведення спільних заходів с польським  університетом.