День хіміка – У хімії все можливо!

Щорічно, в останню неділю травня, відповідно до Указу Президента України від 7 травня 1994 року № 219/94, святкують День хіміка! Це професійне свято працівників хімічної, мікробіологічної і хіміко-фармацевтичної промисловості, освіти, наукових, дослідних і проектних організацій нафтохімічного комплексу. З нагоди святкування у читальному залі бібліотеки ОДАУ зав. сектора Т.І. Бондаренко підготувала для студентів та викладачів  виставку літератури «У хімії все можливо» з повного циклу хімічних дисциплін, які викладаються  для студентів  7 спеціальностей всіх факультетів університету.

Виставка викликала велику зацікавленість у студентів 1 курсу і викладачів: доцента Пожарицького О.П., доцента Песарогло О.Г., ст. викладача Бельдій М.Г., ст. лаборанта Бикова Н.В., які висловили свою подяку за огляд сучасної літератури з хімічних дисциплін.

З виставкою літератури «У хімії все можливо» можна ознайомитись у читальному залі бібліотеки ОДАУ (навч. корп. 1, вул. Канатна, 99, 2 поверх, ауд.213).