ІНФОРМАЦІЙНА СЕСІЯ «МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ»

17 квітня 2024 року науково-педагогічні працівники ОДАУ активно долучилися до інформаційної сесії за участю Національного Еразмус+ офіса в Україні (НЕО). На початку заходу проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ОДАУ, кандидат економічних наук, старший дослідник Тетяна Небога привітала учасників, відзначила активний розвиток міжнародних контактів університету та  висловила подяку запрошеним спікерам за готовність поділитися своїми знаннями та практичним досвідом.

Начальник відділу міжнародних зв’язків, кандидат наук з державного управління Андрій Маєв надав інформацію щодо проектної  діяльності в університеті у контексті інтеграції закладу до Європейського освітнього простору.

Вероніка Ткаченко, проєктна менеджерка НЕО презентувала змістовну доповідь про можливості Програми ЄС Еразмус+ для України та розвиток потенціалу у сфері вищої освіти.

Про напрям Жан Моне Петро розповив проєктний менеджер НЕО Петро Крайнік. Була надана змістовна, цікава та наглядна інформація, а також корисні посилання.

Після інформаційної сесії Вероніка Ткаченко і  Петро Крайнік відповіли на запитання учасників заходу.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Андрій Маєв щиро подякував доповідачам за корисний матеріал  та висловив сподівання на подальшу співпрацю.