Ваучер на навчання або новий професійний старт

Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання?

Якщо ні – читайте уважно.

Ваучер на навчання – це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язково державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні  в  навчальних закладах чи в роботодавця.

Громадяни, які мають професійну-технічну  чи  вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

Отже, ви можете отримати ваучер:

• якщо ваш вік перетнув позначку 45-ти, ви маєте страховий стаж не менше 15-ти років, однак ви ще не набули пенсійного віку;
  • якщо ви звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально- виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров’я;
  • якщо ви звільнені з військової служби після участі АТО/ООС та не набули права на пенсію;
  • якщо ви є внутрішньо переміщеною особою і для вас відсутня підходяща робота.
  • не отримували ваучер раніше.

Більш детально – на сайті https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Інститут післядипломної освіти ОДАУ за сприяння Державної служби зайнятості пропонує здобути другу вищу освіту за державні кошти відповідно до «ПРОГРАМИ 45+» за наступними спеціальностями:

073 Менеджмент

193 Геодезія та землеустрій

201 Агрономія

202 Захист і карантин рослин

204 Технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва

211 Ветеринарна медицина

Контакти: Україна, 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102
Тел. +380964561644, +380991912622
Email: vstupodau@ukr.net

Документи, що подаються до центру зайнятості:

• заява;
  • паспорт;
  • трудова книжка;
  • документ про освіту;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від його прийняття).

Консультацію щодо ваучера на навчання та інших послуг служби, ви, як завжди, можете отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.