Одеський державний
аграрний університет

Запрошуємо здобувачів, НПП прослухати онлайн лекцію Anne Krueger – «The Current State of the World Trading System»

Запрошуємо здобувачів, НПП прослухати онлайн лекцію Anne Krueger – «The Current State of the World Trading System»

Шановні викладачі, здобувачі вищої освіти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію Почесної професорки Стенфордського університету, першої заступниці директора-розпорядника МВФ (2001-2006), головної економістки Світового банку (1982-1986), старшої наукової співробітниці Національного бюро економічних досліджень Anne Krueger – «The Current State of the World Trading System».

Дата та час: 22 серпня о 19:00.

Короткий опис до лекції:
Під час лекції буде розглянута торговельна система світу, включаючи існуючі преференційні торговельні угоди (особливо в рамках Європейського Союзу та НАФТА). Ви дізнаєтесь про головні конфлікти між США та Китаєм у сфері торгівлі, а також про основні проблеми, що виникають у торгівлі під час конфлікту між країнами. Спікерка проаналізує роль країн, що розвиваються, у світовій торгівлі та відповість на ваші запитання наприкінці лекції.

Лінк на реєстрацію: https://cutt.ly/2wgdkZHj

Anne Krueger – основні факти про її професійне життя:
Головна наукова співробітниця в галузі міжнародної економіки Школи передових міжнародних досліджень Університету Джона Гопкінса (з 2007 до тепер). Є почесною професоркою Herald L. Ritch у Стенфордському університеті та старшою науковою співробітницею Національного бюро економічних досліджень.

Була першою заступницею директора-розпорядника МВФ (2001-2006); віце-президенткою з економіки та досліджень Світового банку (1982-1986). Обіймала посади професорки в Стенфорді (1992-2001), Університеті Дьюка (1987-1992) та Університеті Міннесоти (1959-1982). Була запрошеною професоркою в таких університетах як: Массачусетський технологічний інститут, Австралійський національний університет, Університет Монаш, Орхуський університет, Інститут міжнародної економіки (Стокгольм) і Північно-Західний університет.

Має багато публікацій з питань міжнародної торгівлі, економічного розвитку та політичної економії торгової політики. Опублікувала кілька книг про Індію, зокрема «Reforming India’s External, Financial and Fiscal Policies» та «Economic Policy Reforms and the Indian Economy».

Написала 10 томів з економічного семінару Східної Азії, опублікованих Чиказьким університетом, та 11 томів дослідницького проєкту «International Trade: What Everyone Needs to Know». Її остання книга — «Міжнародна торгівля: що потрібно знати кожному» (Oxford University Press, 2020 р.).

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

 

Інші новини

Подати документи