Запрошуємо до програми підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання» в квітні 2023 року!

Пропонуємо долучитись педагогічним, науково-педагогічним працівникам Одеського державного аграрного університету та інших закладів вищої освіти до програми підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання» з 10 квітня по 28 квітня 2023 року.

Подайте заявку на участь у підвищенні кваліфікації до 7 квітня 2023 року. Щоб подати заявку на участь у програмі, необхідно заповнити анкету .

Після проходження фінального тестування отримай сертифікат підвищення кваліфікації на 3 кредита ECTS.

Інтеграція інноваційних методів в освітній процес та використання їх науково-педагогічними працівниками сприятимуть формуванню загальних та фахових компетентностей, а також гнучких навичок у здобувачів вищої освіти, досягненню програмних результатів навчання. Актуальним є застосування сучасних цифрових технологій, гейміфікація навчання, використання методів фасилітації при проведенні аудиторних занять, які сприятимуть підвищенню мотивації здобувачів освіти, вдосконаленню освітнього процесу та забезпеченню якості вищої освіти. Долучайся та підвищуй професійні навички (hard skills) та гнучкі (soft skills).

Подайте заявку на участь у підвищенні кваліфікації до 7 квітня 2023 року. Щоб подати заявку на участь у програмі, необхідно заповнити АНКЕТУ .

Теми підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання»

ПІБ лектора

Назва

1.

Сусол Руслан Леонідович

Проведення проблемних лекцій: бінарна лекція як інноваційна педагогічна технологія

2.

Житков Сергій Сергійович

Використання брейнстормінгу під час розв’язування наукової чи технічної проблеми

3.

Телічко Наталія Александрівна

Використання інтерактивних методів навчання

Дідур Ганна Іванівна

4.

Шевченко Аліса Анатоліївна

Методи викладання: фасилітація та скрайбінг

5.

Губіна Ганна Леонідівна

Методи викладання: ділові та рольові ігри

6.

Овчаренко Ганна Василівна

Гейміфікація і візуалізація в освітньому середовищі

Пожарицький Олександр Пилипович

7.

Бойко Юрій Олександрович

Гуманна педагогіка у процесі особистісного розвитку у здобувачів вищої освіти

8.

Дубін Руслан Анатолійович

Політика формування та розвитку Soft Skills у здобувачів вищої освіти

9.Дяченко Олексій Петрович

Змішана форма навчання: використання Google-сервісів

10.

Ходжикян Дарина Рафіківна

Сучасні технології навчання іноземної мови

11.

Кушнір Володимир Юрійович

Електронна бібліотека кафедри: від картотеки до практики

12.

Булишева Дар’я Володимирівна

Техніка Jigsaw при вивченні управління конфліктами в команді

13.

Дубровін Валерій Вікторович

Використання систем інтерактивних розрахунків в сфері землеробства в освітньому процесі

14.

Балан Галина Олександрівна

Використання інтерактивних баз в процесі навчання із захисту рослин (бінарна лекція)

Баранець Людмила Олексіївна

15.

Роша Лариса Григорівна

Досвід проведення  лабораторно-практичних занять на базі лабораторії морфології Експертного патологоанатомічного центру в режимі «стрим»

16.

Телятніков Андрій Владимирович

Сучасні методи підготовки лікарів-ветеринарів (на прикладі ЗВО відповідного фаху Франції)

17.

Седов Вячеслав Андрійович

Змішане навчання як інноваційний підхід інтеграції освітнього процесу   у закладах вищої освіти

Холод Марія Володимирівна

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся до методиста навчально-методичного відділу Ольги Костюхіної   kostiukhina@osau.edu.ua.  Слідкуйте за новинами!