Україна – це Європа. Інтеграція в освітній сфері

19 травня 2022 року в рамках тижня української мови відбувся тематичний захід «Україна – це Європа. Інтеграція в освітній сфері». Координатор заходу – старший викладач кафедри української та іноземних мов Андрій Маєв виступив з презентацією щодо перспектив європейської інтеграції України, інтернаціоналізації освіти, європейських освітніх програм для дослідників та молоді, а також можливостей долучитися до заходів з європейської тематики.

Після презентації відбулося обговорення, під час якого науково-педагогічні працівники та студенти отримали додаткову інформацію та відповіді на свої запитання.

Головний організатор – завідувач кафедри української та іноземних мов, к.філ.н., доцент Світлана Насакіна подякувала за проведення заходу, відзначила важливість розвитку професійних контактів в академічній сфері та наголосила на необхідності продовження роботи щодо вивчення та підтримки нашої рідної української мови.