Британія і Україна: новий формат співпраці

30 травня – 6 червня  2022 року колектив кафедри української та іноземних мов проводив Тиждень англійської мови. 30.05.2022 викладачі кафедри української та іноземних мов Шумська Ірина Анатоліївна та Ходжикян Дарина Рафиківна, які продемонстрували надзвичайну креативність та творчий підхід до організації відкриття Тижня англійської мови, провели захід на тему :”Британія і Україна : новий формат співпраці”. 01 червня 2022 року в рамках тижня англійської мови під керівництвом ст. викладача кафедри Маєва Андрія Петровича відбувся науковий міжкафедральний семінар на тему «Лінгвістика ХХІ сторіччя». Захід було організовано кафедрою української та іноземних мов ОДАУ спільно з кафедрою соціально-гуманітарних наук Навчально-наукового інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка». В ході семінару було презентовано доповіді з різноманітних аспектів іншомовної комунікації, відбувся обмін досвідом щодо шляхів підвищення ефективності мовної підготовки.  03.06.2022 у рамках проєкту “Тиждень англійської мови” ст. викладачем кафедри української та іноземних мов Ханецькою А. О. було проведено захід “Перекладацька діяльність в Україні”. До онлайн-конференції приєднались як студенти, так і науково-педагогічні працівники. Також  завідувачкою кафедри Насакіною С. В. та викладачем кафедри Мазуренко Ю.О. було проведено он-лайн вікторину “Великобританія: відоме та невідоме”. Аспіранти, магістри та студенти брали активну участь в вікторині. Кафедра української та іноземних мов вітає переможця вікторини магістра Агробіотехнологічного факультету Андрія Мельниченко. На протязі Тижня англійської мови студенти отримали чудову нагоду перевірити свої знання, поспілкуватись на англійській мові та обговорити важливі питання сьогодення. Викладачі кафедри української та іноземних мов вирішили проводити Тиждень англійської мови кожного року, тому що такі заходи мотивують до вивчення іноземних мов та спонукають до розвитку і вдосконалення професійних та комунікативних навичок.