Триває реєстрація на онлайн-курси для здобувачів Flying University for Ukrainian Students

Фонд Костюшка (Kosciuszko Foundation) організовує академічні курси для українських студентів. Новий проєкт «Швидкі університетські курси для українських студентів (FUUS)» реалізується за програмою «Свобода починається з розуму».

Метою проєкту є підтримка українських здобувачів, навчанню яких завадила війна в Україні. Онлайн-курси проводитимуться безкоштовно видатними викладачами з найкращих американських коледжів та університетських кафедр та завершаться відповідними сертифікатами.

Завдяки участі в курсах здобувачі вищої освіти можуть:

– поглибити свої знання з науково актуальних тем;

– розвинути свої навички, пізнавати інші культури та встановлювати цікаві стосунки;

– підвищити свою компетентність у використанні академічної англійської мови.

Здобувачі можуть подати заявку заповнивши електронну форму.

Дедлайн подачі заявок: 30 березня 2023 року.

Курси проходитимуть у квітні/травні 2023 року у вигляді  онлайн-семінарів для здобувачів гуманітарних та соціальних наук за такими напрямками:

1. Anthropology of Medicine: How Social and Biological Systems Interact
  2. Imagining Plagues
  3. Narrating Our Lives: The Personal Essay
  4. Our House is Open: Perspectives on the Purpose of Poetry.
  5. Psychology of Men and Masculinity
  6. The Formation of Capitalism in Modern Europe

Детальніше  за посиланням.

Заняття проводитимуться в групах до 12 осіб. Учасникам курсів необхідно буде долучатись до лекцій, аналізувати прочитане, писати короткі твори та брати участь у дискусіях. Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікати.

Долучайся до проекту FUUS заповнивши електронну форму.

Дедлайн подачі заявок: 30 березня 2023 року.