Одесский государственный
аграрный университет

Поздравляем ученых ОГАУ с вручением аттестатов о присвоении ученых званий

10 червня 2021 року на засіданні Вченої ради Одеського державного аграрного університету відбулося привітання та урочисте вручення атестатів доцента ПЕТРЕНКО Ользі Павлівні, ЛЕВЧЕНКО Анні Григорівні, ГЄРДЄВІЙ Альоні Олександрівні, НАЙДІ Ірині Станіславівні, ФОМЕНКО В’ячеславу Анатолійовичу та атестату професора ДАНЧУКУ Олексію Володимировичу.

Такі досягнення свідчать не тільки про визнання, але й про зміцнення наукового потенціалу Одеського державного аграрного університету. Це подвійне для самих науковців і для всього Університету в цілому.

Прийміть наші привітання!!! Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому, успішної реалiзацiї нових проектів і творчого натхнення для нових наукових здобутків!!!