Результати проведеного семінару щодо підтримки розвитку системи внутрішнього забезпечення якості в ОДАУ

01 березня 2023 року о 13.00  у Одеському державному аграрному університеті відбувся семінар на тему: «Розвиток системи внутрішнього забезпечення якості в університеті».

У методичному семінарі прийняли участь керівники факультетів/інституту, гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники, що забезпечують освітній процес. Зі вступним словом виступила проректор з науково-педагогічної та методичної роботи, доцент Інна МАЛЕЦЬКА, яка привітала онлайн спікера та усіх присутніх. Спікером семінару виступила експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, завідувач кафедри менеджменту, професор Одеського державного аграрного університету Галина ЗАПША.

Під час зустрічі було обговорено питання визнання результатів неформальної освіти, впровадження дуальної форми навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти та ступінь розвитку академічної мобільності. Також, учасники отримали можливість поспілкуватися з провідним фахівцем із забезпечення якості освіти навчально-методичного відділу, задати питання та отримати компетентні відповіді щодо перспектив розвитку освітнього простору в університеті.

Очікуємо нових продуктивних зустрічей.