«Навчальна платформа “Kahoot!”, яка використовується для проведення інтерактивних занять та перевірки знань здобувачів за допомогою онлайн тестування», лектор Олексій ДЯЧЕНКО

На сьогодні суттєвого значення набувають нові форми навчання, що пов’язано зі змінами у форматах та методах навчання. Насамперед, проводячи заняття в онлайн режимі, важливої ваги набувають методи дистанційної перевірки знань та заохочення до навчання здобувачів. Завідувач кафедри інформаційних технологій, д.н. з держ. упр., професор Олексій ДЯЧЕНКО 21.06.2022 року провів вебінар, де висвітлив дане питання та вважає, що одним із таких сервісів, що забезпечують ці важливі складові навчання є платформа Kahoot!, яка дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри: вікторини, обговорення, опитування, що складаються з низки запитань, які можливо створити в різних типах, із кількома варіантами відповідей. До того ж платформа дозволяє забезпечити викладачу та колективу кафедри можливості для різних форм наукової, методичної та організаційної роботи. Приймаючи участь в кахутах, створених за допомогою платформи, колектив навчального закладу підвищує рівень обізнаності в інформаційно-комунікаційних технологіях. Отримати доступ до платформи Kahoot! можна простим способом – через веб-браузер або додаток Kahoot! у Google Play або App Store.

Зазначений ресурс доречно застосовувати в роботі наукових гуртків, під час студентських конференцій та інших заходів, за потреби залучення здобувачів до дискусій стосовно наукових чи навчальних проблем.

Ознайомитись із презентацією вебінару можна за посиланням.