Використання сервісів Google в науково-освітній діяльності

Набір інструментів, що надає компанія Google, є досить широким і дозволяє вирішувати багато завдань як у повсякденному житті, бізнесі так і науковій діяльності та навчанні. Асистент кафедри менеджменту, здобувачка освітнього ступеню PhD Кристина Павленко-Дідур 20.05.2022 року провела вебінар за темою «Використання сервісів Google в науково-освітній діяльності» для НПП Одеського державного аграрного університету.  Викладачі ознайомилися з можливостями, що надають сервіси Google: Google – пошук, Google – таблиця Google – аналітика, Google – лінза, Google – презентація,  Google – таблиця,  Google – опитування, Google – документ та ін. Використання сучасних інструментів Google в науково-освітній діяльності дозволить значно підвищити якість викладання в ОДАУ та підвищити мотивацію здобувачів до навчання.

Ознайомитись із презентацією вебінару можна за посиланням