«Методи яскравого подання навчального матеріалу: фасилітація, скрайбінг і воркшоп», лектор Аліса Шевченко

Головний вектор сучасного розвитку вищої освіти в Україні визначається загальним спрямуванням закладів вищої освіти у забезпеченні доступу до якісної освіти, високого рівня знань, можливості набуття відповідних вмінь, компетенцій.

В сучасному освітньому процесі проблема інноваційних методів навчання залишається однією із актуальних у світовій педагогічній і науково-дослідній діяльності. Однак в умовах трансформаційних змін у ЗВО потребують постійного ретельного вивчення та науково-практичного обґрунтування питання кращого досвіду інноваційної освітньої діяльності; характеристики змісту інтерактивних форм навчання, специфіки їх використання у ЗВО; індивідуалізовані, командні, інформаційно-комунікаційні засоби навчання, он-лайн освіта та інші нововведення. Тому тема вебінару стала актуальна для сьогодення: «Методи яскравого подання навчального матеріалу: фасилітація, скрайбінг і воркшоп » (спікер вебінару – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії і економіки підприємства Аліса ШЕВЧЕНКО). Вебінар було проведено 23.06.2022 р. для НПП Одеського державного аграрного університету. Під час вебінару було представлено теоретичні аспекти у поєднанні з практичним досвідом застосування інноваційних методів під час викладання різних освітніх компонент із рекомендацією відповідних інформаційних програм.

Ознайомитись із презентацією вебінару можна за посиланням.