Результати конкурсного відбору за проектами кредитної мобільності у рамках програми «ЕРАЗМУС+»

Результати конкурсного відбору серед учасників освітнього процесу ОДАУ за проектами кредитної мобільності у рамках програми «ЕРАЗМУС+» (КА107)

20 квітня 2021 року в Одеському державному аграрному університеті в онлайн-режимі – за допомогою платформи Zoom відбулося зібрання Конкурсної Комісії (далі – Комісія) з відбору науково-педагогічних працівників ОДАУ на отримання стипендії  у рамках реалізації проектів двосторонньої академічної мобільності між Одеським державним аграрним університетом (далі – ОДАУ) та Природничо-гуманітарним університетом м. Сьєдельце (Польща) за програмою «Еразмус+» (КА107). Галузь знань: «Аграрні науки та продовольство». Спеціальність 202 – «Захист і карантин рослин».

До складу Комісії входили проректори, декани, директори коледжу та інституту, а також представники окремих структурних підрозділів Університету. Голова Комісії, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи ОДАУ, І.В. Малецька підвела підсумки щодо подання анкет з усіма необхідними документами від претендентів на розгляд Комісії для участі в програмах міжнародної академічної мобільності Еразмус+.

Комісія провела оцінку зареєстрованих пакетів документів у відповідності до критеріїв, за результатами роботи Комісії складено списки кандидатів, які рекомендовані до участі у програмі «Еразмус+». Переможцем конкурсу на отримання стипендії було обрано Попову Ларису Василівну, доцент кафедри захисту, генетики і селекції рослин, к. біол. н. Результати відбору передано координаторам проектів ЗВО-партнеру, координаторам академічної мобільності відповідних факультетів ОДАУ та оповіщено кожного кандидата електронною поштою.

Бажаємо Вам успіхів у нових конкурсах!!!