Сучасний інструментарій оформлення мультимедійних презентацій

Сучасні умови проведення освітньої діяльності вимагають від науково-педагогічних працівників використання найсучасніших засобів та інструментів при проведенні занять в онлайн форматі. 17.05.2022 під час вебінару «Сучасний інструментарій оформлення мультимедійних презентацій» викладачі Одеського державного аграрного університету ознайомилися з основними вимогами щодо оформлення презентацій: структура слайду, колір, шрифт, інфодизайн, інфографіка, зображення; основними помилками в дизайні слайдів. Опанування НПП можливостей сучасних ресурсів для створення мультимедійних  презентацій (Microsoft PowerPoint, WPS Office, Mentimeter, Genially, Prezi, Canva), що розглядалися під час вебінару, дозволить значно підвищити якість підготовки презентаційних матеріалів і в підсумку забезпечить високий рівень засвоєння інформації здобувачами.

Ознайомитись із презентацією відкритої лекції можна за посиланням.