2-й технологічний день Хакатону «UA BGrowth» 27 червня 2023 року

27 червня 2023 року, у змішаному форматі очної та дистанційної участі на базі Одеського державного аграрного університету, відбувся  2-ий технологічний день конкурсу Хакатон «UA BGrowth», кращих бізнес-ідей для проектів та стартапів інноваційної Блакитної економіки Одеського регіону, в рамках проекту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» (Акронім проєкту: DBAN Номер проєкту: 101077599), що фінансується Європейським Союзом через Європейський фонд Морського судноплавства, рибальства і Аквакультури (Європейського виконавчого агентства з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища).

Протягом усього дня 8 команд учасників власних бізнес ідей:

1. GREEN BEACH – Зюзіна Анастасія Юріївна (офлайн);
  2. Субрегіон Причорноморський- пілотний майданчик водневої стратегії України – Подолич Андрій Володимирович (офлайн);
  3. Дихання життя – Маруха Ірина Володимирівна (онлайн);
  4. Переробка сміття – Савчук Михайло Владиславович (онлайн);
  5. Solar Plex – Кургузов Олексій Леонідович (онлайн);
  6. Створення мультимодального логістичного портового центру із застосуванням блокчейн технологій – Підопригора Марія Сергіївна (онлайн);
  7. Blue Grid Карпенко Ігор Вячелавович (офлайн);
  8. Відродження – Найдіч Ольга Володимирівна (онлайн), доопрацьовували свої бізнес-ідеї, з допомогою підтримки та консультування менторів, для того щоб правильно згенерувати свою ідею та в найкращому вигляді презентувати її на Демо-дня перед журі конкурсу Хакатон.

Ментори, які працювали над тим , щоб команди учасники на найвищому рівні продемонстрували усі свої якості презентації на Демо-дні:

• Віктор ВИШНЕВСЬКИЙ – гідролог, д.геогр.н., професор кафедри міжнародного туризму та країнознавства Національного авіаційного університету
  • Сергій ШЕВЧУК – завідувач сектору гідрографії відділу гідрології та державного водного кадастру, к.тех.н., фахівець у галузі меліорації і водних ресурсів, моніторингу та оцінки якості води у водних об’єктах, гідрологічних досліджень і розрахунків, використання та обробки даних дистанційного зондування Землі у проєктуванні водогосподарських та меліоративних об’єктів
  • Олександр СУЩЕНКО – Олександр СУЩЕНКО – д.е.н., професор кафедри інноваційних бізнес-технологій, Київського національного економічного університету. Науковий співробітник Центру дослідження довкілля ім. Гельмгольца (м. Лейпциг)
  • Павло КУТІЩЕВ – к.біол.н., доцент, директор державної установи виробничо-експериментальної дніпровського осетрового рибовідтворювального заводу ім.академіка С.Т.Артющика
  • Юрій КВАЧ – український зоолог, паразитолог і гідробіолог, фахівець з інвазивних видів риб їх паразитів, д.біол.наук, старший науковий співробітник Інституту морської біології НАН України
  • Андрій АНДРЕЙЧЕНКО – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту ОДАУ

Хочемо побажати перемоги найдостойнішим бізнес-ідеям, які спрямовані на вирішення проблем пов’язаних зі сталим використанням природних ресурсів, охорони та відновлення аквакультури, сталим морським туризмом і транспортом.