Зустріч слухачів навчального курсу за напрямом «Кінологія» з фахівцями-кінологами

26 вересня – 27 вересня 2020 року Інститутом післядипломної освіти спільно з Коледжем управління біоресурсів Одеського державного аграрного університету було проведено організовану та плідну зустріч слухачів навчального курсу за напрямом «Кінологія» з фахівцями-кінологами щодо спеціального дресирування собак.

Серед запрошених кінологів – фахівці з багаторічним досвідом роботи – начальник циклу кінології Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» – Гайдук Сергій Васильович; – інспектори-кінологи  кінологічного центру Головного управління Національної поліції України в Одеській області – Зіньгіс Томас Вадимович (службова собака Байра) та  Палій Ігор Володимирович (службова собака Тор).

Під час зустрічі активно відпрацьовано тактику підготовки собак до розшукової служби (вибірка речей за запахом людини і вибірка людини за запахом її речі, обшук місцевості і приміщень), методику і техніку підготовки собак до пошуку та виявлення вибухових речовин, стрілецької зброї та боєприпасів (види мотивування собак та їх комбінування, форми закріплення характерної поведінки собаки при виявленні вибухових речовин, стрілецької зброї та боєприпасів).

Крім цього, намічено подальший план співробітництва для підготовки фахівців за спеціалізацією –  кінологія.

Щира подяка організаторам та учасникам за отриману інформацію та досвід.