Одеський державний
аграрний університет

Факультет ветеринарної медицини

Факультет ветеринарної медицини

Декан факультету ветеринарної медицини – кандидат ветеринарних наук Ушаков Олег Степанович

Посада П.І.Б.
Заступник декана факультету ветеринарної медицини та біотехнологій – кандидат ветеринарних наук, доцент Коренєва Жанна Борисівна
Диспетчер факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Шипуш Ліна Василівна
Лаборант факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Семенченко Надія Володимирівна
Зоотехнік факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Безалтична Олена Олександрівна
Секретар-друкарка факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Олейніченко Валерія Григорівна

Всі знають, що ветеринари – це лікарі тварин, але мало хто замислюється над тим, яку дійсно важливу роль вони відіграють у житті людства. І до сьогодні залишається актуальним вислів відомого лікаря Євсеєнка С.С., який ще у 1894 році сказав: «Людська медицина охороняє людину, а ветеринарна – зберігає людство».
Заснований у 1938 році факультет ветеринарної медицини є одним з найстаріших факультетів Одеського державного аграрного університету. За час існування факультет підготував більше 7 тисяч лікарів ветеринарної медицини.
Облаштовані зоологічний, паразитологічний, анатомічний і патологоанатомічний музеї, в яких представлено багато рідкісних експонатів.
Підготовка фахівців здійснюється за спеціалізованими напрямами:
•«хвороби дрібних тварин»,
•«ветеринарна санітарія та ветеринарно-санітарна експертиза»,
•«лабораторна справа».
За період навчання студенти нашого факультету опановують 52 дисципліни, у тому числі 31 спеціальну професійно-орієнтовану. Під час навчальної та виробничої практик у господарствах різних форм власності студенти набувають професійних навичок.
Випускники факультету працюють в органах державної ветеринарної медицини, в районних та міських державних ветеринарних лікарнях, державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, на молоко- та м’ясопереробних підприємствах, біофабриках, спеціалізованих господарствах для розведення риби і хутрових звірів, ветеринарних клініках дрібних тварин, а також у середніх і вищих навчальних закладах та науково-дослідних інститутах ветеринарної медицини.

Контактна інформація
Адреса: 65010, м. Одеса, вул. Краснова, 3а
Тел.: (048)765-93-17
Електронна пошта: odau_vetmed@ukr.net

Подати документи