Одеський державний
аграрний університет

Факультет ветеринарної медицини

Факультет ветеринарної медицини

Факультет ветеринарної медициниДекан факультету ветеринарної медицини – Родіонова Катерина Олександрівна

ПосадаП.І.Б.
Заступник декана з навчально-методичної роботи – доцент кафедри ветеринарної гігієни, санітарії і експертизиМарія ХІМИЧ
Заступник декана з наукової роботи – асистент кафедри нормальної і патологічної морфології та судової ветеринаріїЗапека Ірина
Заступник декана з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків – асистент кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностикиМарія АНФЬОРОВА
Диспетчер факультету ветеринарної медицини та біотехнологійШипуш Ліна Василівна
Лаборант факультету ветеринарної медицини та біотехнологійСеменченко Надія Володимирівна

Всі знають, що ветеринари – це лікарі тварин, але мало хто замислюється над тим, яку дійсно важливу роль вони відіграють у житті людства. І до сьогодні залишається актуальним вислів відомого лікаря Євсеєнка С.С., який ще у 1894 році сказав: «Людська медицина охороняє людину, а ветеринарна – зберігає людство».
Заснований у 1938 році факультет ветеринарної медицини є одним з найстаріших факультетів Одеського державного аграрного університету. За час існування факультет підготував більше 7 тисяч лікарів ветеринарної медицини.
Облаштовані зоологічний, паразитологічний, анатомічний і патологоанатомічний музеї, в яких представлено багато рідкісних експонатів.
Підготовка фахівців здійснюється за спеціалізованими напрямами:
•«хвороби дрібних тварин»,
•«ветеринарна санітарія та ветеринарно-санітарна експертиза»,
•«лабораторна справа».
За період навчання студенти нашого факультету опановують 52 дисципліни, у тому числі 31 спеціальну професійно-орієнтовану. Під час навчальної та виробничої практик у господарствах різних форм власності студенти набувають професійних навичок.
Випускники факультету працюють в органах державної ветеринарної медицини, в районних та міських державних ветеринарних лікарнях, державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, на молоко- та м’ясопереробних підприємствах, біофабриках, спеціалізованих господарствах для розведення риби і хутрових звірів, ветеринарних клініках дрібних тварин, а також у середніх і вищих навчальних закладах та науково-дослідних інститутах ветеринарної медицини.

Контактна інформація
Адреса: 65010, м. Одеса, вул. Краснова, 3а
Тел.: (048)765-93-17
Електронна пошта: odau_vetmed@ukr.net

Подати документи