Виховна година «Волонтерський рух в Україні в ході російсько-української війни: ризики праці та форми державного і громадського визнання»

18.05.2022р. студентами 4 курсу факультету геодезії, землеустрою та агроінженеріі ОДАУ (Макодзьоб В. та Степанова В.) було проведено виховну годину на тему: «Волонтерський рух в Україні в ході російсько-української війни: ризики праці та форми державного і громадського визнання». З 2014 року, коли війна згуртувала націю у боротьбі проти єдиного ворога і надала новий поштовх для волонтерського руху, саме з тих пір, дане питання стало одним з найважливіших проблем сучасної історії України. Адже, завдячуючи волонтерським ініціативам, державі вдалося, на початку війни уникнути багатьох економічних та соціальних труднощів.

Здобувачами, в презентації, було порушено низку питань пов’язаних з волонтерським рухом: починаючи з історії його виникнення і продовжуючи ризиками для життя волонтерів.

Під час проведення заходу поділилися досвідом волонтерської діяльності і гості заходу, Анатолий Артеменко, голова ФГ «Гранат» Подільського району, член правління #ВАР та Татьяна Наливанная, представник ОМР.