Онлайн-платформа «Labster» – нові можливості для ОДАУ!

Міністерство освіти і науки України та «Labster» – провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, оголосили про співпрацю.

Головна мета – забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі «Labster», що надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів до всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Університет отримав доступ до платформи Labster – світового лідера з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, що вже успішно застосовуються в 2000 навчальних закладів. Платформа Labster пропонує нашому університету безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляцій з таких галузей:

• анатомії та фізіології;
  • біохімії;
  • біології;
  • біотехнологій;
  • хімії;
  • наук про землю;
  • мікробіології;
  • фізики;
  • загальних наук.

Повний каталог симуляцій доступний для перегляду за посиланням (https://www.labster.com/simulations).

13 грудня 2022 року адміністратор Одеського державного аграрного університету провів вебінар на тему «Платформа Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні».

Кожен симулятор є повноцінним віртуальним комплексом з відеоінструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій. Платформа Labster забезпечує можливість самостійного підключення викладачами здобувачів вищої освіти з подальшим аналізом результатів їхніх робіт. Така взаємодія сприятиме подальшому вдосконалення у сфері забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання та підвищенню професійної компетентності науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.