Спрямоване вирощування молодняку великої рогатої худоби

05.05.22 відбувалася зустріч здобувачів вищої освіти освітнього ступеню молодшого бакалавра, бакалавра спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та професорсько-викладацького складу навчально-наукового інституту біотехнології та аквакультури в рамках дня фаху з кандидатом с.-г. наук, доцентом, завідувачем кафедри технології виробництва продукції тваринництва Херсонського державного аграрно-економічного університету Ведмеденко Оленою Володимирівною в режимі онлайн.

Тема зустрічі «Спрямоване вирощування молодняку великої рогатої худоби». В ході викладання матеріалу здобувачі освіти були ознайомлені з інноваційними підходами до вирощування молодняку у господарствах різних форм власності. Набуті знання здобувачі зможуть адаптувати до своїх напрямків досліджень власної наукової роботи усіх рівнів вищої освіти.