Основні принципи управління мікрокліматом на свинофермах з директором ТОВ «І-ТЕК Україна» Михайловим В. В.

12.05.22 відбувалася зустріч здобувачів вищої освіти рівнів молодшого бакалавра, бакалавра, магістра та докторів філософії спеціальностей 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 212 «ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», 211 «Ветеринарна медицина» та професорсько-викладацького складу навчально-наукового інституту біотехнології та аквакультури і факультету ветеринарної медицини в рамках дня фаху з директором ТОВ «І-ТЕК Україна» Михайловим В’ячеславом Валерійовичем в режимі онлайн.

Тема зустрічі «Основні принципи управління мікрокліматом на свинофермах» В ході викладання матеріалу здобувачі освіти були ознайомлені з інноваційними підходами щодо створення та забезпечення комфортного мікроклімату в зимовий, перехідний та літній періоди на сучасних свинофермах. Набуті знання здобувачі зможуть адаптувати до своїх напрямків досліджень власної наукової роботи усіх рівнів вищої освіти, а викладачі використовувати матеріал при викладанні своїх дисциплін. Було підняті цікаві питання стосовно фактичної температури та тієї, що відчувається; питання максимального повітрообміну в різні сезони року; доведено переваги обладнання  ТОВ «І-ТЕК Україна» з аналогами на ринку. Спікер запропонував введення нового терміну «м’ясний килим» у свинарстві, що показує перевищення щільності розміщення поголів’я на одиниці площі.