Круглий стіл “Культура ділового спілкування в умовах сьогодення”

29.05.2022 року був організований та проведений круглий стіл “Культура ділового спілкування в умовах сьогодення”  на чолі із проректором з науково-педагогічної та методичної роботи, доцентом кафедри української та іноземних мов Інною Малецькою.

Засідання круглого столу пройшло на високому рівні. Висловилися всі учасники. Завдяки високому рівню спікерів, було дуже багато цікавого та свіжого матеріалу. Так, здобувачі вищої освіти змогли опанувати написання доповідей (тез) та докласти свою думку на обрані теми. Слід відзначити здобувачів за другим (магістерським) рівнем вищої освіти освітньої програми “Ветеринарна медицина”, що підготували свої доповіді на теми: “Форми колективного обговорення ділових проблем (переговори) (Діскант Вікторія), “Сутність конфліктів, їх типи” (Нізамова Вікторія), “Етикет керівника” Садома Поліна”, “Телефонна розмова, правила спілкування по телефону” (Хаустова Ірина).