Дні пам’яті жертв політичних репресій

Указом Президента України від 21.05.2007 р. встановлено щорічне відзначення у третю неділю травня ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ.

З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства викладачами кафедри філософії, і сторії і політологі була проведена кураторська година зі студентами факультетів «Ветеринарної медицини», Геодезії, землеустрою та агроінженерії», «Агробіотехнічного», «Економіки та управління» та Навчально-наукового інституту біотехнологій і аквакультури.

Зворушливі розповіді студентів знайшли відгук у серці кожного, адже важливо зрозуміти, що нам потрібно прагнути до консолідації нашого суспільства, а майбутні успіхи і перемоги України будуть залежати від внутрішнього благородства і високих моральних якостей кожного українця. Ми віримо у світле майбутнє нашої держави, і бажаємо всім нам мирного неба у вільній, незалежній Україні.