Діджиталізація у навчальному процесі ЗВО

18 травня 2022 року відбувся методичний міжкафедральний семінар на тему «Діджиталізація у навчальному процесі ЗВО». Участь у заході, що був організований кафедрою української та іноземних мов ОДАУ, взяли науково-педагогічні працівники кафедри, аспіранти та магістранти, а також викладачі Навчально-наукового інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка».

В ході семінару було обговорено різноманітні аспекти щодо запровадження цифрових технологій у навчальному процесі, особливості викладання іноземних мов, використання інтерактивних інструментів під час практичних занять, стимулювання здобувачів до вивчення іноземної мови. Учасники презентували цікави ресурси та засоби, що можуть бути використані в навчальному процесі, обмінялися думками щодо переваг та недоліків онлайн-навчання, шляхів його оптимізації.

Під час дискусії було відзначено, що цифрові технології відіграють все більшу роль, отже, обізнаність науково-педагогічних працівників у цій сфері стає запорукою успішності закладу освіти та конкурентоздатності на ринку освітніх послуг.

Підсумовуючи, завідувач кафедри української та іноземних мов ОДАУ к.філ.н., доцент Світлана Насакіна подякувала за цікаві та змістовні доповіді, наголосила на важливості методичної та наукової роботи та висловила сподівання на продовження практики організації міжкафедральних науково-комунікативних заходів.