Business. Getting started in business

24.05.2022 старший викладач кафедри української та іноземних мов Андрій Маєв провів відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова» зі студентами 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» (бак-071-2к (1б).

На занятті були присутні 7 студентів групи. Розглянуто такі теми:

• Утворення та вживання пасивного стану в граматичних часах Present Simple та Past Simple;
  • My native city;
  • Getting started in business.

Студентам було запропоновано різні типи завдань: граматичні вправи, читання та переклад тексту, завдання на знання лексики, формулювання запитань та відповідей. Студенти групи працювали активно, продемонстрували достатньо високий рівень підготовки.

На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри української та іноземних мов та інших кафедр ОДАУ.

За результатами проведеного заняття завідувач кафедри к. філ. н., доцент С. В. Насакіна висловила свої коментарі та зауваження. Заняття було обговорено на засіданні кафедри.