Британія і Україна: новий формат співпраці

30.05.2022 в рамках тижня англійської мови викладачі кафедри української та іноземних мов Шумська Ірина Анатоліївна та Ходжикян Дарина Рафиківна провели захід на тему: ”Британія і Україна : новий формат співпраці”. До участі були запрошені усі бажаючі, як здобувачі освіти, так і науково-педагогічний склад.

Метою заходу стало ,розкрити всі аспекти співпраці Британії та України, і виразити вдячність Британії та Британському народу за підтримку України в такий важкий час.

Завдяки інтерактивним методам під час заходу було розглянуто низку важливих тем:

1. Роль Британії в боротьбі України з окупантами.
  2. Сполучені Штати Америки — один з головних союзників України в боротьбі з окупантами.

В процесі заходу учасники взяли активну участь у вікторині.

Форма інтерактиву дуже імпонувала учасником заходу.

В кінці заходу завідувач  Насакіна Світлана Вікторівна та викладачі Маєв Андрій Петрович та Ханецька Антоніна Олегівна   виступили з заключним словом.