Аграрна освіта в Україні. Passive Voice Simple

30.05.2022 викладач кафедри української та іноземних мов Дарина Рафиківна Ходжикян провела відкритте заняття з дисципліни “Іноземна мова” на тему «Аграрна освіта в Україні. Passive Voice Simple» зі студентами 2 курсу спеціальності “Геодезія та землеустрій” (бак. -193-2к.)

На занятті були присутні 9 студентів групи. Розглянуто такі теми:

1. Аграрна освіта в Україні.
  2. Утворення та вживання пасивного стану в граматичних часах групи Simple(Present,Past and Future)

Студенти виступили зі своїми доповідями та презентаціями на тему “Аграрна освіта в Україні”. Викладач представив студентам нову граматичну тему Passive Voice Simple (Present,Past and Future).Студентам було запропоновано різні граматичні вправи.

Студенти групи працювали активно , продемонстрували достатньо високий рівень підготовки.

На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри української та іноземних мов та інших кафедр ОДАУ.

За результатами проведеного заняття завідувач кафедри к. філ. н., доцент С. В. Насакіна висловила свої коментарі та зауваження. Заняття було обговорено на засіданні кафедри.