УНІВЕРСИТЕТ ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Одеський державний аграрний університет розширив коло міжнародних партнерів. Укладено Меморандум про Взаєморозуміння з новими закладами вищої освіти – Університетом Тузли (Боснія і Герцеговина) та Караденізьким технічним університетом (KTU, Туреччина).

Університет Тузли є одним з головних вищих навчальних закладів у Боснії і Герцеговині з європейською якістю освіти. Підписання меморандуму з Університетом Тузли передбачає широкий спектр можливостей для співпраці за різними напрямами.

Підписання двостороннього документу з  Караденізьким технічним університетом відкриває нові перспективи для подальшого розвитку партнерських відносин між закладами вищої освіти.

УНІВЕРСИТЕТ ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВОУНІВЕРСИТЕТ ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО