Одеський державний аграрний університет в особі менеджера проєкту Михайла БРОШКОВА 16-18 грудня 2024 року прийняв участь в науковому заході проєкту «Використання сили водоростей для зменшення забруднення та блакитного зростання» (AlgaeRevive, BSB00091) в рамках програми Interreg NEXT Black Sea Basin Programme, що співфінансується ЄС.
Партнер Проєкту з Болгарії – Університет «Проф. д-р Асен Златаров» організував науковий захід – Міжнародну наукову конференцію «Чорне море – наукові підходи до ремедіації екосистеми та інновації в блакитній економіці» у Бургасі. Конференція була спрямована на найсучасніші дослідження та інновації у відновленні екосистем, блакитній економіці та зменшення забруднення водойм.
Михайло Брошков доповів про результати спільних з Оленою Песарогло досліджень в рамках Ефективності застосування суспензії мікроводорості Сhlorella Vulgaris в сільському господарстві, які мали на меті вивчення впливу різних концентрацій (5%, 10%, 15%) суспензії мікроводорості Сhlorella vulgaris на особливості росту і розвитку та якісний склад листкового салату Lollo Bionda в умовах Причорноморського регіону України.
Також 17 грудня 2024 року за участю ОДАУ відбулась BSB00091 AlgaeRevive Project Kick-off Meeting, на якій було обговорено найважливіші питання реалізації проєкту, звітування, досягнення результатів в рамках кожної активності.
ОДАУ вдячний Університету «Проф. д-р Асен Златарова» та керівному партнеру за організацію відповідних заходів, що сприяють розширенню наукових горизонтів та спільній плідній роботі в рамках використання сили водоростей для зменшення забруднення та блакитного зростання.
“Використання сили водоростей для зменшення забруднення та блакитного зростання”
Одеський державний аграрний університет
https://osau.edu.ua/en
osau@osau.edu.ua
26 грудня 2024 рік
Відповідальність за зміст цього матеріалу несе автор. Зміст цього матеріалу не обов’язково відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відтворення дозволено за умови вказівки джерела та зазначення будь-яких змін.