Доступ до електронних колекції книг і журналів через портал Research4Life подовжено

Шановні колеги!

Інформуємо Вас що Одеському державному аграрному університету подовжена можливість безкоштовного доступу до повнотекстових електронних ресурсів в межах проекту Research4Life.

Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інших.

Щоб отримати доступ до вмісту платформи, зверніться до бібліотеки за електронною адресою: onti2003@ukr.net.

Чекаємо на Вас!