Одеський державний
аграрний університет

ОНЛАЙН-СЕМІНАР «МОЖЛИВОСТІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС+»

ОНЛАЙН-СЕМІНАР «МОЖЛИВОСТІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС+»

26 червня 2024 року відбувся онлайн-семінар “Можливості академічної мобільності за програмою Еразмус+” з метою дисемінації результатів реалізації програм стажування на базі іноземних університетів-партнерів.

На початку заходу начальник відділу міжнародних зв’язків Андрій Маєв розповів про динамічний розвиток  міжнародного співробітництва в ОДАУ, наголосивши  на важливій ролі академічних обмінів за програмою Еразмус+.

Під час онлайн-семінару було представлено дві доповіді:

  • Реалізація академічної мобільності в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія) – Тетяна Небога, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків; Наталія Телічко, доцент кафедри менеджменту.
  • Реалізація академічної мобільності в Університеті міста Мессіна (Італія) Інна Жунько, завідувач багатопрофільної лабораторії ветеринарної медицини; Оксана Зеленіна, доцент кафедри фізіології, патофізіології та біохімії.

Учасники академічної мобільності надали змістовну  інформацію щодо програми стажування, навчальних та інформаційних заходів, в яких брали участь та отримані результати та перспективи подальшої співпраці. Представники ОДАУ також поділилися своїми враженнями щодо історії та культури Хорватії та Італії.

Було висловлено подяку доповідачам та сподівання на продовження реалізації академічної мобільності в наступному навчальному році.

 

 

Інші новини

Подати документи