Захист докторів філософії спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» (Кустуров)

На засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбудеться прилюдний захист дисертації

КУСТУРОВА Володимира Борисовича

на тему: «Поширення, діагностика, клінічний прояв та лікування токсоплазмозу у собак і котів в умовах Одеського регіону»,

поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарія» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина»

Спеціалізована вчена рада

Дата створення ради – 19.10.2023

Дата внесення змін до посилань у публікаціях рецензентів – 13.11.2023

Разову спеціалізовану вчену раду утворено відповідно до рішення Вченої ради Одеського державного аграрного університету (протокол № 2 від 19.10.2023 року) та введено в дію наказом Одеського державного аграрного університету № 269-заг від 19.10.2023 року у такому складі:

Голова ради: Панікар Ігор Ігорович – доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри епізоотології, паразитології та мікробіології ім. проф. В. Я. Атамася Одеського державного аграрного університету.

Офіційний опонент: Галат Марина Владиславівна  – доктор ветеринарних наук, професор, професор кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії Національного університету біоресурсів і природокористування України

Офіційний опонент: Богач Микола Володимирович – доктор ветеринарних наук, професор, директор Одеської дослідної станції Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини»

Рецензент: Скрипка Марина Вікторівна – доктор ветеринарних наук, професор, професор кафедри нормальної і патологічної морфології та судової ветеринарії Одеського державного аграрного університету.

Рецензент: Родіонова Катерина Олександрівна – кандидат ветеринарних наук, доцент, декан факультету ветеринарної медицини Одеського державного аграрного університету.

Зміни до посилань у розділі публікацій рецензентів внесено наказом Одеського державного аграрного університету № 318-заг від 13.11.2023.

Дисертант

ПІБ: Кустуров Володимир Борисович

Місце роботи: Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Одеській області

Тема

Науковий керівник

Брошков Михайло Михайлович –  доктор ветеринарних наук, професор, ректор Одеського державного аграрного університету.

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 29.12.2023 о 11:00

Захист відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, Одеський державний аграрний університет, аудиторія № 208 (у змішаному форматі).

Облікова картка дисертації

Завантажити анотацію

Дисертація

Завантажити дисертацію

Протокол створення та перевірки КЕП дисертації

КЕП, яким підписано дисертацію

Трансляція офіційного захисту

Захист дисертації відбудеться за адресою:

Код доступа: 120730

Онлайн трансляція:  https://osau.edu.ua/translyacia/

Відгуки офіційних опонентів

Відгук офіційного опонента Галат М.В. на роботу Кустурова В.Б.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Галат М.В. на дисертацію Кустурова В.Б.

КЕП, яким підписано відгук та підтвердження файлу відгуку офіційного опонента Галат М.В.

Відгук офіційного опонента Богача М.В. на роботу Кустурова В.Б.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Богача М.В. на дисертацію Кустурова В.Б.

КЕП, яким підписано відгук та підтвердження файлу відгуку офіційного опонента Богача М.В.

Рецензії

Рецензія Скрипки М.В. на роботу Кустурова В.Б.

Протокол створення та перевірки КЕП рецензії Скрипки М.В. на дисертацію Кустурова В.Б.

КЕП, яким підписано рецензію та підтвердження файлу рецензії Скрипки М.В.

Рецензія Родіонової К.О. на роботу Кустурова В.Б.

Протокол створення та перевірки КЕП рецензії Родіонової К.О. на дисертацію Кустурова В.Б.

КЕП, яким підписано рецензію та підтвердження файлу рецензії Родіонової К.О.

Відгуки інших осіб з оцінкою дисертації

Відгук на дисертацію Ольги ЧЕЧЕТ

Відгук на дисертацію Наталії СУМАКОВОЇ

Відгук на дисертацію Євгенії ВАЩИК