Захист докторів філософії спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» (Кириченко)

На засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбудеться прилюдний захист дисертації

КИРИЧЕНКО Вероніки Вікторівни

на тему: «Імунний статус за різного рівня статевих гормонів у організмі собак»,

поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарія» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина»

Інформація про склад разової ради

Разову спеціалізовану вчену раду утворено відповідно до рішення Вченої ради Одеського державного аграрного університету (протокол № 11 від 28.03.2024 року) та введено в дію наказом Одеського державного аграрного університету № 65-заг від 01.04.2024 року у такому складі:

Голова ради: Скрипка Марина Вікторівна – доктор ветеринарних наук, професор, професор кафедри нормальної і патологічної морфології та судової ветеринарії Одеського державного аграрного університету.

Офіційний опонент: Лесик Ярослав Васильович – доктор ветеринарних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри біології та хімії Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка

Офіційний опонент: Скляров Павло Миколайович – доктор ветеринарних наук, професор, професор кафедри ветеринарної хірургії і репродуктології Дніпровського державного аграрно-економічного університету

Рецензент: Бондаренко Ірина Вікторівна – кандидат ветеринарних наук, доцент, доцент кафедри нормальної і патологічної морфології та судової ветеринарії Одеського державного аграрного університету.

Рецензент: Родіонова Катерина Олександрівна – кандидат ветеринарних наук, доцент, декан факультету ветеринарної медицини Одеського державного аграрного університету.

Склад СВР

Дисертант

ПІБ: Кириченко Вероніка Вікторівна

«Імунний статус за різного рівня статевих гормонів у організмі собак»

Науковий керівник

Брошков Михайло Михайлович – доктор ветеринарних наук, професор, ректор Одеського державного аграрного університету.

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: інформацію буде надано згідно нормативних вимог

Захист відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, Одеський державний аграрний університет, аудиторія № 208 (у змішаному форматі).

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Облікова картка дисертації

Завантажити анотацію

Дисертація

Завантажити дисертацію

Протокол створення та перевірки КЕП

Підтвердження підпису КЕП

Трансляція офіційного захисту

Захист дисертації:

Passcode: 120730

Онлайн трансляція: https://osau.edu.ua/translyacia/

Відгуки офіційних опонентів

Відгук офіційного опонента Лесика Я.В. на роботу Кириченко В.В.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Лесика Я.В. на дисертацію Кириченко В.В.

Підтвердження підпису КЕП та файл відгуку офіційного опонента Лесика Я.В.

Відгук офіційного опонента Склярова П. М. на роботу Кириченко В.В.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Склярова П. М. на дисертацію Кириченко В.В.

Підтвердження підпису КЕП та файл відгуку офіційного опонента Склярова П. М.

Рецензії

Рецензія Бондаренко І.В. на роботу Кириченко В.В.

Протокол створення та перевірки КЕП рецензії Бондаренко І.В. на дисертацію Кириченко В.В.

Підтвердження підпису КЕП та файл рецензії Бондаренко І.В.

Рецензія Родіонової К.О. на роботу Кириченко В.В.

Протокол створення та перевірки КЕП рецензії Родіонової К.О. на дисертацію Кириченко В.В.

Підтвердження підпису КЕП та файл рецензії Родіонової К.О.

Посилання на відео захисту дисертації Кириченко Вероніки Вікторівни

Підтвердження електронного підпису відео захисту Кириченко Вероніки Вікторівни

Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Кириченко Вероніці Вікторівні

Підтвердження електронного підпису Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Кириченко Вероніки Вікторівни головою разової спеціалізованої вченої ради