Захист докторів філософії спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» (Голубенко)

На засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбудеться прилюдний захист дисертації ГОЛУБЕНКО Олени Олександрівни на тему:

«ВЕТЕРИНАРНО САНІТАРНА ОЦІНКА ПОКАЗНИКІВ БЕЗПЕЧНОСТІ І ЯКОСТІ РИБИ ХАДЖИБЕЙСЬКОГО ЛИМАНУ»,

поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарія» за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

Інформація про склад разової ради

Разова спеціалізована вчена рада Одеського державного аграрного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Голубенко Олени Вікторівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарія» за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

Разову спеціалізовану вчену раду утворено відповідно до рішення Вченої ради Одеського державного аграрного університету  (протокол № 12 від 25.04.2024 року) та введено в дію наказом Одеського державного університету № 97-заг. від 26.04.2024 року у складі:

Голова ради: Панікар Ігор Ігорович – доктор ветеринарних наук, професор,  завідувач кафедри епізоотології, паразитології та мікробіології ім. проф. В. Я. Атамася Одеського державного аграрного університету.

Офіційний опонент: Гриневич Наталія Євгенівна – доктор ветеринарних наук, професор, завідуюча кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету

Офіційний опонент: Гутий Богдан Володимирович – доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука Львівського національного університету  ветеринарної медицини ім. С.З Гжицького

Офіційний опонент: Кухтин Микола Дмитрович – доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Рецензент: Найдіч Ольга Володимирівна – кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету.

Дисертант

ПІБ: Голубенко Олена Олександрівна

Тема

«Ветеринарно – санітарна оцінка показників безпечності і якості риби Хаджибейського лиману»

Науковий керівник

Тарасенко Людмила Олексіївна – доктор ветеринарних наук, професор, завідуюча кафедри ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи Одеського державного аграрного університету.

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: інформацію буде надано згідно нормативних вимог

Захист відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, Одеський державний аграрний університет, аудиторія № 208 (у змішаному форматі).

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Завантажити анотацію

Дисертація

Завантажити дисертацію

Трансляція офіційного захисту

Захист дисертації:

Passcode: 1wmL8L

Онлайн трансляція: https://osau.edu.ua/translyacia/

Відгуки офіційних опонентів

Відгук офіційного опонента Гриневич Н. Є.

Завантажити файл відгуку

Відгук офіційного опонента Гутий Б. В.

Завантажити файл відгуку

Відгук офіційного опонента Кухтина М. Д.

Рецензії

Рецензія Найдіч О.В.

Завантажити файл рецензії

Посилання на відео захисту дисертації Голубенко О.О.

Підтвердження електронного підпису відео захисту Голубенко О.О.

Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Голубенко О.О.

Підтвердження електронного підпису Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Голубенко О. О. головою разової спеціалізованої вченої ради