Захист докторів філософії спеціальності 201 «Агрономія»

Інформація про дисертацію

Дата створення ради

Спеціалізована вчена рада

Разову спеціалізовану вчену раду утворено відповідно до рішення Вченої ради Одеського державного аграрного університету (протокол № 12 від 29.08.2023 року) та введено в дію наказом Одеського державного аграрного університету № 173-заг від 30.08.2023 року у такому складі:

Голова ради: Рудік Олександр Леонідович, доктор с.г. наук, в.о. завідувача кафедри польових і овочевих культур Одеського державного аграрного університету.

Опоненти

Офіційний опонент: Гамаюнова Валентина Василівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Миколаївського національного аграрного університету.

Офіційний опонент: Заєць Сергій Олександрович, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу кліматично орієнтованих агротехнологій Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства НААН.

Офіційний опонент: Лавренко Сергій Олегович, кандидат сільськогосподарських культур, доцент кафедр землеробства Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Рецензенти

Рецензент: Юркевич Євген Олександрович, доктор с.г. наук, професор кафедри польових і овочевих культур Одеського державного аграрного університету.

Дисертант

Руденко В’ячеслав Андрійович

Місце роботи:Одеська державна сільськогосподарська дослідна станція ІКОСГ НААН

Тема

“ПОРІВНЯЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗИМУЮЧИХ І ЯРИХ СОРТОТИПІВ ГОРОХУ ЗАЛЕЖНО ВІД НОРМИ ВИСІВУ У ПІВДЕННОМУ СТЕПУ УКРАЇНИ”

Науковий керівник

Щербаков В.Я., доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри польових та овочевих культур Одеського державного аграрного університету.

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 08.02.2024 о 11:00

Захист відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, Одеський державний аграрний університет, аудиторія № 208 (у змішаному форматі).

Завантажити анотацію

Дисертація

Завантажити дисертацію

Протокол створення та перевірки КЕП дисертації

Трансляція офіційного захисту

Захист дисертації відбудеться за адресою (Zoom):

Онлайн трансляція:  https://osau.edu.ua/translyacia/

Запис захисту: https://www.youtube.com/watch?v=xLUb2c9EZCs

Відгуки офіційних опонентів

Відгук офіційного опонента Гамаюнової В.В. на роботу Руденко В.А.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Гамаюнової В.В. на дисертацію Руденко В.А.

Відгук офіційного опонента Зайця С.О. на роботу Руденко В.А.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Зайця С.О. на дисертацію Руденко В.А.

Відгук офіційного опонента Лавренко С.О. на роботу Руденко В.А.

Протокол створення та перевірки КЕП відгуку Лавренко С.О. на дисертацію Руденко В.А.

Рецензії

Рецензія Юркевича Є.О. на роботу Руденко В.А.

Протокол створення та перевірки КЕП рецензії Юркевича Є.О. на дисертацію Руденко В.А.

Відгук на дисертацію від Коблай С.

Відгук на дисертацію від Гармашов В.В.

Рішення разової вченої ради щодо присудження ступеня доктора філософії
Протокол створення та перевірки КЕП рішення разової вченої ради щодо присудження ступеня доктора філософії
Протокол створення та перевірки КЕП запису захисту дисертації

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації