Кумисна ферма у Дібровському кінному заводі

6 жовтня 2022 року на практикумі з фаху відбулося знайомство здобувачів спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» з провідним господарством з розведення коней в Україні – Дібрівським кінним заводом. Знайомство провів доцент Харківського державного біотехнологічного університету Сергій Анатолійович Нагорний. Студенти мали змогу побачити всі ланки виробництва кумису, а також технологію утримання коней у господарстві. З привітанням виступила завідувач музею Дібрівського конезаводу Тетяна Петрівна Копилова. Вона познайомила з історією підприємства та його сучасним станом. Слухачі отримали задоволення від прослуханого. Дякуємо нашим колегам-науковцям та виробничникам за плідну співпрацю та бажаємо успіхів на професійному шляху!