Кінний спорт і туризм в умовах кінного клубу «Айвенго»

Сьогодні 22 вересня 2022 р., випускниця нашого вишу, а зараз власниця КК «Айвенго» Ольга Олейник провела практикум з фаху для студентів ННІБ та А. У ході лекції, яка відбувалась у рамках прямої трансляції, вона розповіла про умови утримання, годівлі та догляду за кіньми у клубі. Поділилася інформацією як використовуються коні для зйомок у фільмах та серіалах. Детально висвітлила особливостях роботи інструкторів, підготовки коней до роботи з дітьми, зупинилася на основних положеннях іпотерапії. Студенти із зацікавленням прослухали Ольгу Олейник, задавали багато запитань на які отримували розгорнуті та вичерпні відповіді. Наприкінці заняття пані Ольга запросила всіх бажаючих відвідати клуб «Айвенго».