УНІВЕРСИТЕТ АКТИВІЗУЄ СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Одеський державний аграрний університет продовжує розвивати міжнародне співробітництво.

Укладено Меморандум про Взаєморозуміння з новим партнером – Інститутом громадських справ Грузії,  м. Тбілісі (GIPA, Грузія) та Університетом прикладних наук ім. Лавослава Ружички,  м. Вуковар (VEVU, Хорватія).

Інститут громадських справ Грузії (GIPA) – заклад, який вбачає своєю місією виховання нового лідера, який володіє сучасними знаннями та непохитно відданий демократичним цінностям. Підписання двостороннього документу з GIPA передбачає проведення гостьових онлайн-лекцій та спільних науково-комунікативних заходів, а також широкий спектр співпраці за різними напрямами.

Підписання меморандуму з хорватським закладом вищої освіти є черговим етапом розвитку партнерських відносин.  З 2023 року здобувачі та співробітники ОДАУ успішно беруть участь в програмах академічної мобільності за програмою Еразмус+ на базі хорватського університету. Досягнуто домовленості щодо розширення співпраці, зокрема участі у наукових конференціях, публікаціях у наукових виданнях сторін.