Одеський державний
аграрний університет

В ОДАУ відбулася відкрита лекція з ветеринарної фармакології

В ОДАУ відбулася відкрита лекція з ветеринарної фармакології

За ініціативи Наукового товариства здобувачів вищої освіти та Ради молодих вчених Одеського державного аграрного університету відбулася відкрита лекція на тему: «Фармакологія ветеринарних препаратів у клінічній практиці».

Захід пройшов 31 березня 2026 року в R&D центрі студентських ініціатив ОДАУ (навчальний корпус №2) у змішаному форматі — офлайн та онлайн, що дало змогу долучитися широкому колу учасників.

До лекції були запрошені провідні фахівці та молоді науковці:

  • Абасова Людмила Реймірівна — лікарка ветеринарної медицини, представниця відділення інтенсивної терапії ветеринарної клініки «ДарВет»;
  • Калічак Євгеній Віталійович — здобувач вищої освіти III освітньо-наукового рівня спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».

У ході лекції було розглянуто актуальні питання застосування ветеринарних препаратів у сучасній клінічній практиці, зокрема:

  • особливості фармакологічної дії лікарських засобів;
  • принципи раціонального підбору терапії;
  • аналіз реальних клінічних випадків лікування тварин.

Спікери поділилися практичним досвідом, звернули увагу на сучасні підходи до фармакотерапії та відповіли на численні запитання учасників.

Захід об’єднав студентів, аспірантів, молодих учених та практикуючих лікарів ветеринарної медицини, ставши ефективною платформою для професійного діалогу, обміну знаннями та досвідом.

Учасники відзначили актуальність тематики, високий рівень організації та практичну цінність отриманої інформації.

🐾 Проведення подібних заходів сприяє підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців та розвитку наукового середовища університету.

 

Інші новини

Подати документи