Студентка ОДАУ- призер Міжнародного конкурсу

Студентка бакалаврської програми «Менеджмент» стала призером Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт з маркетингу

Студентка Одеського державного аграрного університету бакалаврської програми «Менеджмент» Тетяна Пірняк посіла почесне ІІ місце з науковою роботою на тему «Маркетингові дослідження ринку криптовалют».

Щира подяка шановному журі та всім організаторам конкурсу за можливість прийняти участь та високу оцінку!

Вітаємо переможницю та її наукових керівників – асистента кафедри менеджменту Тетяну Грекову та завідувача кафедри менеджменту, професора Галину Запшу. Бажаємо успіхів та нових здобутків!

Студентка ОДАУ- призер Міжнародного конкурсу