ПРЕДСТАВНИКИ ОДАУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАВЧАЛЬНОГО ТИЖНЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ DILLUGIS

В рамках освітнього проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students), одним з учасників якого є Одеський державний аграрний університет, пройшов Українсько-німецький навчальний тиждень (28 вересня – 5 жовтня 2024 року). Навчання відбувалося англійською мовою у форматі академічної мобільності.

Викладачка кафедри менеджменту Тетяна Грекова та доцентка кафедри суспільно-гуманітарних наук Світлана Насакіна взяли участь в навчальному тижні в онлайн  форматі за дисципліною “Communication in IT projects”. Докторка технічних наук, професорка Київського національного університету будівництва і архітектури Олена Веренич провела дуже цікаві заняття. Лекції та практичні заняття відбувалися  за сучасною  методикою викладання з використанням різних форм роботи. Особливо цінними і корисними були конструктивні обговорення  питань під час воркшопів та дискусій. Для  викладачів та здобувачів участь у такому проєкті – це унікальна можливість одержання сучасних знань, навичок і компетенцій.

Відзначаємо чудову та професійну організацію роботи українсько-німецького тижня Катерини Антонюк, докторки економічних наук, професорки, професорки Національного університету «Запорізька політехніка» і координаторки проєкту в німецькому університеті.

Отже, розширюємо межі міжнародної академічної мобільності викладачів та здобувачів ОДАУ!