Переможці конкурсного відбору для участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія)

5 квітня 2023 р. відбувся конкурсний відбір серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету щодо участі в програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія) у 2023 н. р. (https://osau.edu.ua/konkurs-dlya-realizatsiyi-akademichnoyi-mobilnosti-v-ramkah-erazmus/).

За результатами конкурсного відбору серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ОДАУ Комісією рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+ таких осіб:

Науково-педагогічних працівників ОДАУ (STA стажування для викладання протягом 7 днів):

1. Тетяну МАЦІЄВИЧ, кандидата економічних наук, доцента, в.о. декана факультету економіки та управління
  1. Марію ЛЕВІНУ-КОСТЮК, кандидата економічних наук, асистента кафедри менеджменту

Здобувачів вищої освіти ОДАУ (для семестрового навчання протягом 5 місяців):

1. Тетяну ПІРНЯК, студентку 2 курсу факультету економіки та управління, спеціальність 073 «Менеджмент»
  2. Аліну ЯРИМ, студентку 3 курсу факультету економіки та управління, спеціальність 073 «Менеджмент»
  3. Лесю МАЗУР, студентку 3 курсу факультету економіки та управління, спеціальність 073 «Менеджмент»

Бажаємо переможцям подальших успіхів!