Конкурс для реалізації академічної мобільності в рамках Еразмус+

Оголошується конкурсний відбір для реалізації академічної мобільності в рамках програми Еразмус+

До уваги викладачів та студентів факультету економіки та управління!

У рамках співпраці ОДАУ з  Коледжом прикладних наук ім Лавослава Ружички, м. Вуковар, Хорватія. (https://www.vevu.hr/en/, Erasmus+ Programme Inter-institutional agreement Key Action 1 Learning mobility for higher education students and staff between EU Member States and third countries associated to the Programme and third countries not associated to the Programme Project: 2022-1-HR01-KA171-HED-000076870 Agreement: 2022/01 Croatia (VEVU) – UKRAINE (OSAU) Project duration: August 1, 2022 – July  31, 2024) оголошується конкурс для реалазації академічної мобільності.

Претенденти мають подати наступні документи:

• Заяву на отримання гранту академічної мобільності в рамках проєкту Еразмус + (форма додається).
  • Мотиваційний лист (одна сторінка А 4)
  • Біографічні дані (СV формат Europass)
  • Документ, що підтверджує володіння іноземною мовою (англійська)
  • Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта
  • Детальну програму, роботи під час академічної мобільності, затверджену керівником підрозділу кандидата (для викладачів)
  • За бажанням кандидати можуть подавати додаткові документи про свої досягнення (сертифікати, нагороди, тощо).

Усі документи подаються англійською мовою.

Документи надсилати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків ОДАУ international@osau.edu.ua.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: VEVU_Shevchenko.

Кандидат на участь в академічній мобільності має володіти англійською мовою на рівні не нижче В1 (для студентів), В2 (для викладачів).

Терміни реалізації академічної мобільності:

Для студентів: вересень – лютий 2023-2024.

Для науково-педагогічних працівників – узгоджується з приймаючим закладом.

Кінцевий термін подання документів: 17.02.2023

Відбір кандидатів відбуватиместься на конкурсній основі.

Дату співбесіди (у разі необхідності) буде оголошено окремо.