День пам’яті жертв голодомору

За ініціативи кафедри філософії, історії і політології у Одеському державному аграрному університеті були проведені заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

25 листопада 2022 року відбулась онлайн-зустріч «День пам’яті жертв Голодомору». Пам’ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить в умовах повномасштабної війни росії проти України і має гасло: «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!» Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х роках, окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду. Але зараз ситуація інша. Ми маємо власну державу і Збройні сили, підтримку світу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо і переможемо.

В заході приймали участь здобувачі вищої освіти І і ІІ (освітньо-професійних) рівнів та науково-педагогічні працівники університету. В рамках зустрічі були представлені роботи здобувачів вищої освіти факультету економіки та управління денної і заочної форми навчання спеціальностей 073 «Менеджмент» та 071 «Облік і оподаткування» Черепкової Надії, Чілей Віри, Даниленко Анастасії, Бабіної Ольги, Пухальської Вікторії.